MAKROEKONOMIA

Jak po 6 latach przestać płacić rachunki za prąd?

spotkanie w Przysieku 29.08.2019 fotowoltaika

Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Hodowców Drobiu i Producentów Jaj miało przyjemność objąć patronatem szkolenie informacyjne przygotowane przez Kancelarię Prawną KOLEGIAL i spółkę EKOENERGIA. Na spotkaniu w ODR w Przysieku obecny był Prezes Zrzeszania pan Roman Wiśniewski, który od lat promuje wszystkie działania mające na celu zwiększenie opłacalności produkcji drobiu. 

Na spotkaniu przedstawiono hodowcom drobiukorzyści płynące z przystąpienia do programu AgroEnergia. Prezes Michał Sztachelski (EkoEnergia) niezwykle merytorycznie wyjaśnił wszystkie aspekty techniczne dotyczące instalacji fotowoltaicznych i odpowiedział na szereg ciekawych pytań publiczności. 

Ze względu na ograniczone środki w puli przeznaczonej przez Ministerstwo Ochrony Środwiska na dofinansowanie aż 40% inwestycji wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt z doradcą biznesowym, panią Anną Rybka (anna.boniecka@gmail.com), która pomoże w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, co sprawi, że złożenie wniosku stanie się niezwykle proste. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to Cię zainteresuje?
Close
Back to top button