Wyłączenie odpowiedzialności

Krajowa Federacja Hodowców Drobiu i Producentów Jaj dokłada wszelkich starań, aby ta witryna była aktualna i dokładna. Jeśli mimo wszystko napotkasz coś, co jest nieprawidłowe lub nieaktualne, będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym. Wskaż, gdzie na stronie przeczytałeś informacje. Przyjrzymy się temu tak szybko, jak to możliwe. Prosimy o przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres: admin@drobiarze.pl.

Nie ponosimy odpowiedzialności za straty wynikające z nieścisłości lub niekompletności, ani za straty wynikające z problemów spowodowanych lub nieodłącznie związanych z rozpowszechnianiem informacji przez internet, takich jak zakłócenia lub przerwy. Korzystając z formularzy internetowych, staramy się ograniczyć liczbę wymaganych pól do minimum. Za jakiekolwiek straty poniesione w wyniku wykorzystania danych, porad lub pomysłów dostarczonych przez lub w imieniu Krajowa Federacja Hodowców Drobiu i Producentów Jaj za pośrednictwem tej witryny, Krajowa Federacja Hodowców Drobiu i Producentów Jaj nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

Odpowiedzi i zapytania dotyczące prywatności przesłane pocztą elektroniczną lub za pomocą formularza internetowego będą traktowane w taki sam sposób jak listy. Oznacza to, że możesz spodziewać się odpowiedzi od nas najpóźniej w ciągu 1 miesiąca. W przypadku skomplikowanych zapytań poinformujemy cię w ciągu 1 miesiąca, jeśli potrzebujemy maksymalnie 3 miesięcy.

Krajowa Federacja Hodowców Drobiu i Producentów Jaj nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość witryn internetowych, do których lub z których zamieszczono hiperłącza lub inne odniesienia. Produkty lub usługi oferowane przez strony trzecie podlegają obowiązującym warunkom tych stron trzecich.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować dostępność naszej strony internetowej i stale ją ulepszać. W tym dla osób, które używają specjalnego oprogramowania ze względu na niepełnosprawność.

Ta witryna internetowa została stworzona zgodnie z wytycznymi WCAG 2.1 poziom AA. Wytyczne te są uznanymi na całym świecie umowami dotyczącymi dostępności, zrównoważonego rozwoju, wymienności i możliwości wyszukiwania witryn internetowych.

Wszystkie prawa własności intelektualnej do zawartości tej witryny należą do Krajowa Federacja Hodowców Drobiu i Producentów Jaj.

The content on this website is available under a Creative Commons - uznanie autorstwa (Creative Commons - Attribution 4.0) License, unless specified otherwise.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z dostępnością strony, nie wahaj się z nami skontaktować.

Back to top button