BADANIA I ROZWÓJ

Animax Farm – podsypka inspirowana naturą!

 Pellet ściółkowy w formie pelletu kruszonego lub pelletu zwartego o średnicy 8 lub 6mm dedykowany dla kurników, bydła i trzody. Powstał ze specjalnie wyselekcjonowanej słomy pszennej i żytniej. Zawiera jedynie naturalne komponenty (100% ekologiczny i naturalny).

Ulotka z informacjami o Animax Farm

Dzięki nowatorskiej recepturze otrzymuje odczyn obojętno-zasadowy, przez co zapobiega namnażaniu się w środowisku grzybów, bakterii i innych patogenów co ma znaczący wpływ na zdrowie hodowanych zwierząt. Dodatkowo zachowuje swoje imponujące wartości absorpcyjne wynoszące nawet 400% (względem wagi), pochłaniając przy tym przykry zapach amoniaku. Proces produkcyjny przebiega podobnie jak w przypadku innych produktów z serii Animax. Dzięki wysokiej temperaturze wytwarzanej podczas procesu produkcyjnego (powyżej 100 °C) następuje destrukcja ewentualnych bakterii, grzybów (w tym pleśni) i innych patogenów zawartych w nieprzetworzonym surowcu. Wszystkie produkty z serii Animax są w 100% naturalne oraz w 100% kompostowalne, oznacza to, że pellet można stosować jako nawóz np. do warzyw lub owoców. Pellet ściółkowy Animax Farm jest przetestowany i polecany przez hodowców drobiu.

Zalety i korzyści Animax Farm

W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy wszystkich hodowców drobiu do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ecobedding.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może to Cię zainteresuje?
Close
Back to top button