w

Food Show w marcu

Food Show
16-18 marca 2017 r.
Katowice
Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Wśród sponsorów, partnerów i wystawców Food Show – unikalnego wydarzenia biznesowo-kulinarnego, które odbędzie się w dniach 16-18 marca 2017 roku w Katowicach – znalazło się już ponad 50 marek spożywczych i HoReCa.
Food Show 2017 to pierwsza edycja nowatorskiej formuły wydarzenia dla biznesu spożywczego, branży HoReCa oraz całego sektora kulinariów. Zapowiadamy trzy dni wystaw, prezentacji produktów żywnościowych, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, debat i dyskusji branży spożywczej oraz gastronomicznej, osobistych spotkań mistrzów kuchni, biznesu spożywczego i branży HoReCa oraz miłośników gotowania i dobrego jedzenia.

Food Show dla profesjonalistów (16-17 marca) będzie platformą wymiany doświadczeń i okazją do szeroko zakrojonej dyskusji o wyzwaniach stojących przed branżą spożywczą i gastronomiczną.

Trzeci dzień Food Show (18 marca) to szereg atrakcji dla publiczności, która będzie mogła spotkać osoby znane z popularnych programów o gotowaniu, wybitnych szefów kuchni, blogerów i krytyków kulinarnych. Na smakoszy czekać będą ponadto najlepsze food trucki z regionu, pokazy live cooking, warsztaty, spotkania z ekspertami, degustacje i konkursy z nagrodami.

W ramach Food Show odbędą się także znaczące wydarzenia, takie jak: spotkania z wybitnymi szefami kuchni i blogerami, kolejna edycja festiwalu kulinarnego FOOD FEST!Katowice, rozstrzygnięcie konkursu Food Show Star na Najlepszego Dostawcę produktów spożywczych i Najlepszy Produkt spożywczy dla sektora HoReCa oraz Restaurację Roku woj. śląskiego czy Mega Wieczór Kulinarny z udziałem gości biznesowych.

Zapraszamy!

Rejestracja jest już możliwa! Zgłoś swój udział!

REJESTRACJA

W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o kontakt:
Rafał Sikora, e-mail: rafal.sikora@ptwp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Rosna ceny kurcząt

Jaja wolnowybiegowe – kłopoty