ZAPYTANIA OFERTOWE

Zaproszenie do składania ofert na realizację projektu pt. “Triathlon – drób jedz, by szybciej biec II”

Krajowa Federacja Hodowców Drobiu i Producentów Jaj zaprasza do przygotowania i przedstawienia oferty dotyczącej projektu pt. “Drób jedz by szybciej biec IV”.

Termin składania ofert upływa 17 czerwca 2024 r. o godz.: 13.00.

Zaproszenie do składania ofert dot. projektu “Triathlon – drób jedz, by szybciej biec II” 

logo-PDF

Zapytanie ofertowe dot. projektu “Triathlon – drób jedz, by szybciej biec II” 

Przyjmowanie ofert kończy się za:

Dni
Godzin
Termin składania ofert upłynął. Dziękujemy za złożone propozycje.

Odpowiedzi na pytania:

Pytanie 1: Jesteśmy zainteresowani udziałem w przetargu „Triathlon – drób jedz, by szybciej biec II”. Czy moglibyśmy prosić o przesłanie edytowalnych załączników?

Odpowiedź: Nie udostępniamy edytowalnych wersji załączników. Wszystkie strony zapytania ofertowego są parafowane, w związku z czym prosimy o używanie załączników zawartych w zapytaniu ofertowym. Zapobiega to modyfikacjom treści zapytania przez oferentów.

Pytanie 1a: mam jeszcze prośbę o wyjaśnienie dotyczące 1 pytania – czy to oznacza, że załączniki należy wydrukować i uzupełnić ręcznie?

Odpowiedź: Tak. Załączniki należy wydrukować i uzupełnić ręcznie.

Pytanie 2: W związku z ogłoszonym przez Państwa przetargiem „Triathlon – drób jedz, by szybciej biec II”, bardzo prosimy o odpowiedź na pytanie, czy w propozycjach projektów graficznych oferentów, chcielibyście/ oczekujecie Państwo, aby znalazł się także istniejący logotyp „Drób jedz by szybciej biec”, który widnieje na stronie internetowej: Drób jedz by szybciej biec (drobjedz.pl)?

Odpowiedź: W zapytaniu ofertowym nie stawiamy takich wymagań. Dopuszczamy możliwość zmiany lub modyfikacji logotypu wykorzystywanego w poprzedniej edycji kampanii.

Pytanie 3: Czy są zaplanowane konkretne imprezy i czy są daty tych imprez, czy my mamy zaproponować je w ofercie??

Odpowiedź: Nie. konkretne imprezy nie są zaplanowane. Propozycja lokalizacji leży po stronie oferenta, a wybór konkretnych lokalizacji będzie konsultowany z zamawiającym. Zamawiający określa jedynie, że mają to być zawody triathlonowe.

Back to top button