w ,

Produkt Polski to najlepszy produkt

Przewodniczący Komisji Zarządzającej Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego Pawła Podstawka wziął udział  w konferencji z udziałem wicepremiera, ministra rolnictwa i rozwoju wsi Henryka Kowalczyka, sekretarza stanu Rafała Romanowskiego oraz zastępcy dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Marcina Wrońskiego poświęconej Produktowi Polskiemu.

Paweł Podstawka podkreślił, że Polska jest jednym z liderów w produkcji drobiu i jaj, a wybierając nasze produkty, konsument wspiera polskie fermy i polską gospodarkę.

Szef resortu rolnictwa zwrócił uwagę, że marka Produkt Polski jest gwarancją znakomitej jakości polskiej żywności. Przypomniał, że produkty z tym oznaczeniem muszą być wyprodukowane w Polsce z polskich surowców. Produkt Polski jest konkretną marką, z którą chcemy wychodzić również na rynki zewnętrzne – dodał sekretarz stanu Rafał Romanowski.

link do artykułu

Pobierz materiał prasowy “Produkt Polski – kupuj świadomie”

Wszystkie treści publikowane w serwisie są udostępniane na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska, o ile nie jest to stwierdzone inaczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Branża drobiarska domaga się od rządu interwencji

Wyraź swoją opinię wobec planowanego zakazu chowu klatkowego.