w , ,

Strategia na lata 2020-2025

Miło jest na zakomunikować, że Zarząd KPZHDiPJ podjął decyzję o rozpoczęciu współpracy z firmą Olszewsky Sp. z o.o., która rozpocznie wdrażanie opracowanej przez siebie strategii konsolidacji branży drobiarskiej. Z uwagi na liczne nadchodzące, niekorzystne z punktu interesów branży drobiarskiej (np. ustawa odorowa), zmiany prawa Zarząd widzi potrzebę rozpoczęcia konkretnych działań, zmierzających do umocnienia roli hodowców w procesie ustawodawczym.

Na początku działania obejmą przestrzeń internetową. Powstanie portal internetowy, który będzie łączył hodowców drobiu i producentów jaj z dostawcami rozwiązań dla branży, dostawcami paszy, producentami rolnymi, dostawcami mediów oraz z odbiorcami, w szczególności z ubojniami. Będzie również platformą wymiany informacji (forum) oraz źródłem informacji o aktualnych cenach (skupu, paszy itp). Będzie również możliwość dokonywania transakcji.

W ten sposób członkowie Zrzeszenia otrzymają dostęp do szeregu korzyści w postaci preferencyjnych cen, akcji rabatowych, informacji pozwalających na korzystniejsze planowanie biznesu. Nowa strategia zakłada, że te korzyści bedą podstawą pozyskania kolejnych członków w naszym województwie.

Więcej szczegółów wkrótce.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł napisz do nas lub zadzwoń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Nie przepłacaj za zboża.

Skorzystaj z dofinansowania 40% do instalacji fotowoltaicznej!