Miło jest na zakomunikować, że Zarząd KPZHDiPJ podjął decyzję o rozpoczęciu współpracy z firmą Olszewsky Sp. z o.o., która rozpocznie wdrażanie opracowanej przez siebie strategii konsolidacji branży drobiarskiej. Z uwagi na liczne nadchodzące, niekorzystne z punktu interesów branży drobiarskiej (np. ustawa odorowa), zmiany prawa Zarząd widzi potrzebę rozpoczęcia konkretnych działań, zmierzających do umocnienia roli hodowców w procesie ustawodawczym.

Na początku działania obejmą przestrzeń internetową. Powstanie portal internetowy, który będzie łączył hodowców drobiu i producentów jaj z dostawcami rozwiązań dla branży, dostawcami paszy, producentami rolnymi, dostawcami mediów oraz z odbiorcami, w szczególności z ubojniami. Będzie również platformą wymiany informacji (forum) oraz źródłem informacji o aktualnych cenach (skupu, paszy itp). Będzie również możliwość dokonywania transakcji.

W ten sposób członkowie Zrzeszenia otrzymają dostęp do szeregu korzyści w postaci preferencyjnych cen, akcji rabatowych, informacji pozwalających na korzystniejsze planowanie biznesu. Nowa strategia zakłada, że te korzyści bedą podstawą pozyskania kolejnych członków w naszym województwie.

Więcej szczegółów wkrótce.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł napisz do nas lub zadzwoń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: