Hurra! Jesteśmy wolne!

Nowe rozporządzenie ministra rolnictwa w sprawie środków bezpieczeństwa związanych z ptasią grypą nie przewiduje już obowiązku trzymania drobiu w zamkniętych pomieszczeniach. Wróci też na targowiska. Dalszy ciąg artykułu tutaj.

Źródło: agropolska.pl

Exit mobile version