w , , ,

Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie przystępuje do realizacji programu Bezpieczna Ferma

13 lipca 2018 roku odbyło się spotkanie Zarządu Zrzeszenia w sprawie przystąpienia do Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, w ramach którego powstało działanie „Współpraca” wspierające tworzenie Grup Operacyjnych działających na rzecz innowacji w rolnictwie.

bezpieczna ferma 3

Krótkie sprawozdanie ze spotkania z przedstawicielami Ministerstwa Rolnictwa nie tylko wyjaśniło mechanizmy i strukturę dofinansowania, ale i wykazało, że program Bezpieczna Ferma ma bardzo duże szanse na otrzymanie wsparcia w ramach tego działania. Mając za cel ochronę interesów hodowców Zarząd Zrzeszenia podjął uchwałę o przystąpieniu do programu i do budowy Grupy Operacyjnej. Kolejnym tematem była kwestia zasadności zlecenia i sfinansowania badań pilotażowych przed złożeniem wniosku o dofinansowanie do ARiMR. Zarząd wysłuchał argumentów i potwierdził uchwałą ich konieczność. Tym samym Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Hodowców Drobiu i Producentów Jaj oficjalnie przystąpiło do realizacji programu Bezpieczna Ferma. Wszystkie podejmowane działania mają wzmocnić pozycję hodowców drobiu i producentów jaj w naszym województwie dając należną im pozycję partnerską w kontaktach handlowych.

W spotkaniu udział wzięli: Roman Wiśniewski, Henryk Rybka,Balcerak Tadeusz, Balcerak Marian, Piotr Świercz, Andrzej Pańka, Marek Figas i Daniel Olszewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Drobiarze chcą do Japonii

Zawiązanie grupy operacyjnej Bezpieczna Ferma